bezpłatna konsultacja

Firma informatyczna SETIT Sp. z o.o.

Firma w formie Spółki SETIT powstała w 2022 roku z przyczyn organizacyjnych. Od 2010 roku firma działała jako działalność gospodarcza pod nazwą SetIT – Rozwiązania Informatyczne. Zdobywała doświadczenie i rozwijała się wspierając swoją wiedza instytucje z sektora publicznego oraz firmy komercyjne.

Zakres działania firmy IT

Działalność naszej firmy IT obejmuje szeroki zakres usług. Oferujemy outsourcing IT, obejmujący stałą opiekę nad cennymi zasobami informatycznymi firmy. Dbamy o bezpieczeństwo sieci komputerowych, zapewniając odpowiednie rozwiązania antywirusowe i zabezpieczające dane. Przeprowadzamy instalację serwerów oraz dobieramy oprogramowanie. Na życzenie Klientów projektujemy strony www, stanowiące wizytówkę i narzędzie promocji w Internecie.

Dostarczamy nie tylko wiedzę i umiejętności, ale i najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie. Dostosowujemy się do potrzeb Klientów, aby w optymalny sposób pomóc im osiągnąć zamierzone cele i zwiększyć konkurencyjność . Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje spotkają się z Państwa ciepłym przyjęciem.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Autoryzowany Partner enova365

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do naszej oferty dołączyliśmy nowoczesne oprogramowanie ERP enova365. Intuicyjne i funkcjonalne oprogramowanie na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów pozwala w wygodny sposób prowadzić firmę. Zapoznaj się z systemem ERP enova365.

 

Gdzie świadczymy usługi Informatyczne i dla kogo?

 

Nasze usługi informatyczne świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego. Obejmiemy opieką IT zarówno warszawskie i podwarszawskie firmy. Naszymi klientami są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa

Bezpłatna konsultacja - Skontaktuj się z ekspertem

zadzwoń: 604 44 66 33