bezpłatna konsultacja

Kariera w branży IT

Marzy Ci się praca w branży IT? Nasza firma informatyczna to doskonałe miejsce na rozpoczęcie kariery oraz kontynuowanie wytyczonej ścieżki zawodowej.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konsultant / Wdrożeniowiec ERP

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • analiza i definiowanie potrzeb klienta
  • wdrażanie systemów
  • pomoc serwisowa dla użytkowników systemów
  • szkolenia użytkowników
  • przygotowanie dokumentacji powdrożeniowej

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość zagadnień: Finanse i Księgowość oraz Kadry i płace
  • znajomość modułu Finanse i Księgowość oraz Kadry i płace dowolnego systemu ERP
  • minimum trzyletnie doświadczenie jako wdrożeniowiec wyżej wymienionych modułów
  • umiejętność prowadzenia szkoleń dla użytkowników końcowych
  • gotowość do ciągłej nauki i rozwoju
  • umiejętność pracy z klientem, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm i zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Sprzęt niezbędny do wykonywania pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@setit.pl.

Bezpłatna konsultacja - Skontaktuj się z ekspertem

zadzwoń: 604 44 66 33