bezpłatna konsultacja

SETIT Spółka z o.o. Autoryzowany Partner enova365. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń systemu ERP enova365 – Handel/Magazyn

Zdjęcie wygenerowane przez AI DELL-E

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • prezentacja systemu enova365 w obszarze handel, magazyn dla potencjalnych klientów
  • analiza przedwdrożeniowa i definiowanie potrzeb klienta
  • wdrażanie systemu ERP enova365 w obszarach handel, magazyn
  • szkolenia użytkowników
  • przygotowanie dokumentacji powdrożeniowej
  • pomoc serwisowa dla użytkowników systemów ERP enova365

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość zagadnień w obszarze handel, magazyn
  • doświadczenie jako wdrożeniowiec wyżej wymienionych modułów systemu enova365
  • umiejętność prowadzenia szkoleń dla użytkowników
  • gotowość do ciągłej nauki i rozwoju
  • umiejętność pracy z klientem, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm i zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B

MILE WIDZIANE:

  • znajomość modułu produkcja

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji
  • Sprzęt niezbędny do wykonywania pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja[at]setit.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SETIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Ząbkach przy ul. Radzymińska 326 lok. 320 zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.

Bezpłatna konsultacja - Skontaktuj się z ekspertem

zadzwoń: 604 44 66 33