bezpłatna konsultacja

Outsourcing IT

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie szeroko pojętego outsourcingu IT, który polega na kompleksowej obsłudze informatycznej małych i większych firm. Zapewniamy wsparcie wszystkich kluczowych dla działalności danego przedsiębiorstwa procesów. Dzięki temu nasi Klienci mogą poprawnie funkcjonować i skupić się na rozwijaniu własnej firmy. Współpracujemy z instytucjami znajdującymi się na terenie województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Jak dobieramy usługi?

Bardzo ważną rolę w outsourcingu odgrywa odpowiednie dobranie usług, dlatego przed podpisaniem umowy z Klientami chcemy dokładnie poznać sferę działalności obsługiwanej przez naszych informatyków firmy. W ten sposób możemy ocenić, jakie potrzeby należy zrealizować. Chętnie doradzimy i podpowiemy, które rozwiązania w danym przypadku okażą się najbardziej efektywne. Usługi są zatem dobierane indywidualnie, co pozwala zoptymalizować wszystkie procesy informatyczne

Z jakich usług mogą Państwo skorzystać?

Naszym celem jest maksymalne rozszerzenie oferty tak, by odpowiedzieć na potrzeby wszystkich Klientów. Kompleksowa obsługa informatyczna zawiera między innymi:

  • stałą opiekę informatyczną i administrację infrastrukturą oraz zasobami informatycznymi firmy,
  • dostarczanie nowoczesnego systemu informatycznego wspierającego działania przedsiębiorstwa,
  • dostarczanie rozwiązań informatycznych zapewniających wysokie bezpieczeństwo,
  • dostarczanie i wdrażanie sprzętu wiodących producentów na rynku,
  • profesjonalną pomoc w doborze opcjonalnej konfiguracji serwera,
  • projektowanie stron www wraz z obsługą,
  • wsparcie dla firm wykorzystujących środowisko MS Windows, Linux, Mac.

Zalety outsourcingu

Korzystanie z usług zewnętrznej firmy informatycznej już od wielu lat cieszy się popularnością. Takie rozwiązanie ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim mają Państwo dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, co pozwala znacznie usprawnić pracę każdego działu w firmie. Nie muszą Państwo inwestować w doszkalanie pracowników z działu IT oraz w zapewnienie im nowoczesnych komputerów i programów. Przy długofalowej współpracy jest to zatem duża oszczędność. Ze swojej strony możemy zapewnić krótki czas rozwiązywania zadań, co wpłynie na zadowolenie kadr pracowniczych. Szybkie działania wykluczają przestoje w wypełnianiu zadań, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać o spadek efektywności związany z częstymi awariami.

Jeśli powyższe zalety przekonały Państwa, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy zakres usług oraz określimy priorytety w działalności firmy.

Bezpłatna konsultacja - Skontaktuj się z ekspertem

zadzwoń: 604 44 66 33