bezpłatna konsultacja

Zabezpieczanie firmowej sieci – kompleksowe usługi informatyczne

 

Zapewnienie bezpieczeństwa sieciowego firmy to jedna z ważniejszych usług informatycznych, jakie powinny być oferowane przez każde profesjonalne przedsiębiorstwo z branży IT. Efektywne i skuteczne rozwiązania antywirusowe pozwalają na ochronę najważniejszych danych związanych z procesami technologicznymi, hasłami do kont bankowych, aktami personalnymi pracowników czy informacjami dotyczącymi kontrahentów. Warto także pamiętać, że zastosowanie właściwych mechanizmów filtrujących wpływa z korzyścią na wydajność korzystania z dostępnych zasobów.

Rozwiązania klasy UTM

Jesteśmy firmą informatyczną, która stosuje najbardziej aktualne metody zabezpieczeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom maksymalną ochronę komputerowej sieci. Bogate doświadczenie oraz zdobyta wiedza pokazują nam, że obecnie najlepiej korzystać z profesjonalnych rozwiązań z klasy UTM (z ang. Unified Threat Management). Są to zapory sieciowe, które zgromadzono w jednym urządzeniu. UTM to na ten monet najlepiej funkcjonujące narzędzia zapewniające bezpieczeństwo cybernetyczne. Pozwala ono na automatyzację zarządzania poszczególnymi procesami, co znacznie ułatwia pracę całego systemu.

Jakie usługi w zakresie ochrony sieciowej oferujemy?

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom maksymalną ochronę sieciową. W tym celu staramy się określić, jakie zabezpieczenia sprawdzą się w konkretnej firmie. Dodatkowo regularnie poszerzamy swoją wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności, dzięki czemu możemy wdrożyć najnowsze rozwiązania systemowe. Obecnie w ramach usług oferujemy następujące elementy:

  • firewall,
  • koncentrator szyfrowanych połączeń VPN,
  • system antywirusowy,
  • ochrona przed włamaniami do sieci (system IPS),
  • zaawansowane zabezpieczenia przez złośliwym i szpiegowskim oprogramowaniem (anymalware i antyspyware), a także przed niechcianą pocztą elektroniczną (antyspam),
  • kontrola treści www,
  • kontrola i filtrowanie ruchu pochodzącego z aplikacji (np. aplikacje P2P).

W celu ustalenia zakresu ochrony zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, co wybrać, aby w pełni zabezpieczyć własną firmę.

Bezpłatna konsultacja - Skontaktuj się z ekspertem

zadzwoń: 604 44 66 33