bezpłatna konsultacja

Ataki sieciowe zdarzają się bardzo często, dlatego kluczową rolę w zabezpieczaniu firmowych danych odgrywa wdrożenie najlepszych rozwiązań antywirusowych. W tym celu należy stosować specjalistyczne oprogramowanie. Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw także w zakresie wprowadzania skutecznej ochrony antywirusowej. W tym celu korzystamy z aplikacji firmy ESET. Obecnie jest to jeden z wiodących producentów antywirusów łączących w sobie funkcje zapewniania bezpieczeństwa z technologią proaktywnego wykrywania zagrożeń. Są to programy, które sprawdzą się zarówno w mniejszych firmach, jak i w większych koncernach. Warto także wspomnieć, że produkt ESET Endpoint Security otrzymał od czytelników miesięcznika IT Professional tytuł Produktu Roku 2012, w kategorii oprogramowanie w zakresie bezpieczeństwa, co stanowi niezaprzeczalną gwarancję jakości.

Audyt bezpieczeństwa sieciowego

Przed wdrożeniem profesjonalnych i skutecznych rozwiązań systemowych warto skorzystać z pełnego audytu bezpieczeństwa sieciowego. Jest to usługa, która pozwala ocenić funkcjonowanie obecnie stosowanych systemów antywirusowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprawdzają, czy aktualne bariery ochronne stanowią poważną przeszkodę w trakcie ataków cybernetycznych. Jesteśmy w stanie odnaleźć luki, zaproponować wprowadzenie skutecznych zmian oraz opracować dokładny plan działania w przypadku sytuacji kryzysowej. W ten sposób firmy naszych Klientów mają zapewnione bezpieczeństwo sieciowe. Nasze audyty obejmują weryfikację:

  • bezpieczeństwa przed wirusami,
  • bezpieczeństwa przed złośliwym oprogramowaniem,
  • bezpieczeństwa przed włamaniami,
  • bezpieczeństwa przed utratą danych.

Dlaczego wdrożenie systemów antywirusowych jest ważne?

Naszym zadaniem jest zapewnienie kompleksowej ochrony komputerów w każdej firmie, niezależnie od tego w jakiej branży działa. Przegląd procedur bezpieczeństwa pozwala nam zastosować skuteczne oprogramowanie antywirusowe przed atakami z zewnątrz. Zabezpieczenie danych pozwala na poprawne funkcjonowanie wszystkich zespołów pracowniczych. Jest to zatem podstawa do normalnej, codziennej pracy przedsiębiorstwa. Ze swojej strony pragniemy zapewnić maksymalne dostosowanie systemów do profilu małych i większych Klientów.

Bezpłatna konsultacja - Skontaktuj się z ekspertem

zadzwoń: 604 44 66 33