bezpłatna konsultacja

Wdrożenie systemu

Proces wdrożenia jest najważniejszym etapem realizacji zmiany lub wprowadzenia nowego systemu ERP do zarządzania Firmą. Wdrożenie systemu musi być poprzedzone analizą przedwdrożeniową, na jej podstawie, prowadzone są prace implementacyjne nowego systemu lub jego rozwój.

Wdrożenie systemu ERP podzielone jest na etapy, w których specjalista wdrożeniowy realizuje poszczególne zadania. Wdrożenie określonych modułów biznesowych prowadzone jest równolegle. Nad prawidłowym przebiegiem prac wdrożeniowych czuwa dedykowany projekt menedżer.

Usługi wdrożeniowe realizujemy według metodologii wypracowanej na podstawie naszego doświadczenia we wdrożeniach systemów informatycznych w firmach o różnych profilach działalności i różnych oczekiwaniach w zakresie systemu ERP. Wprowadzamy systemy ERP zarówno w firmach handlowych, w firmach księgowych jak i w produkcyjnych.

Skuteczny proces wdrożenia jest możliwy pod warunkiem spełnienia określonych warunków:

  • przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej
  • bieżąca kontrola przebiegu projektu przez kierowników projektu
  • sprawne testowanie przekazywanych przez dostawcę rozwiązań
  • zaangażowanie osób odpowiedzialnych w proces dostosowywania systemu do potrzeb firmy
  • płynna komunikacja pomiędzy zespołami klienta i dostawcy
  • kompletna dokumentacja projektowa

 

Działania zmierzające do wdrożenia zaawansowanych rozwiązań informatycznych to ważna inwestycja i jednocześnie – z uwagi na stopień trudności – złożone przedsięwzięcie informatyczne.

Warto wdrożenie systemu ERP oddać w ręce fachowców – autoryzowanego Partnera jakim jest SET IT.

Bezpłatna konsultacja - Skontaktuj się z ekspertem

zadzwoń: 604 44 66 33